Prvotriedna zvieracia pohotovosť pre vašich domácich miláčikov

Naša zvieracia pohotovosť v Ružomberku je vám k dispozícii po telefonickej dohode. Špecializujeme sa predovšetkým na psy, mačky a drobné spoločenské zvieratá. Každý náš veterinár je pripravený zodpovedne posúdiť zdravotný stav, urobiť odbornú diagnostiku a navrhnúť efektívny liečebný proces s cieľom zmierniť bolesť a útrapy vášho domáceho miláčika. Ako denná ambulancia aj pohotovosť poskytujeme širokú škálu vyšetrení. Disponujeme špičkovým vybavením (aj prenosným), čiže sme schopní vykonať profesionálne vyšetrenie aj u vás doma.

Komplexný zdravotný servis s našou pohotovosťou

Uvedomujeme si, že zvieratám sa nevyhýbajú rôzne úrazy, choroby a zdravotné ťažkosti, príp. sa dostávajú do život ohrozujúcich situácií, a teda potrebujú okamžitú odbornú pomoc a vyšetrenie. Vtedy nastupuje naša veterinárna pohotovosť. K plneniu povinností pristupujeme svedomito, dôsledne a citlivo. Výjazdy k zvieracím pacientom sa usilujeme realizovať čo najrýchlejšie po telefonickej dohode. Zodpovedné a rýchle poskytnutie adekvátnej odbornej starostlivosti – bez ohľadu na charakter, rozsah a závažnosť úrazu či zranenia – je naším poslaním. Kladieme dôraz na to, aby zvieratá pri ošetrovaní pociťovali čo najmenší stres a bolesť. Naša pohotovosť poskytuje komplexný servis pri akútnych a núdzových, ako aj štandardných, nie životu ohrozujúcich, stavoch (podľa dohody).

Pohotovosť tvorená špičkovými veterinármi

Prečo patrí naša pohotovosť medzi najlepšie v regióne? Vyškolení veterinári, bohatá prax, profesionálny a individuálny prístup, ústretová komunikácia, komplexná diagnostika a zdravotný servis, široká škála vyšetrení, moderné vybavenie a zariadenie, dezinfikované a čisté prostredie, odborné poradenstvo, neustále vzdelávanie a aplikácia nových metodík do liečebných a ošetrovacích postupov, aby sme neustále dosahovali čo najlepšie výsledky – to je len niekoľko dôvodov, vďaka ktorým nás vyhľadáva čoraz viac majiteľov domácich miláčikov v akútnych či život ohrozujúcich prípadoch. Mimoriadne si ceníme uznania a dobré recenzie od klientov, ktoré sú pre nás najväčším zadosťučinením. Veríme, že naša veterinárna klinika a pohotovosť v Ružomberku pomôže aj vášmu zvieratku. Do pozornosti dávame aj našu predajňu s krmivom a chovateľskými potrebami, ako aj službu strihania psov.

Veterinárna ambulancia Ružomberok

Ambulancia 1

Veterinárna ambulancia Ružomberok

Ambulancia 2

Čipovanie spoločenských zvierat – video

kontaktujte nás