O nás – veterinárna klinika Ružomberok

Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

Veterinárna ambulancia Ružomberok
Veterinárna ambulancia Ružomberok
Recepcia Veterinárnej kliniky v Ružomberku

Veterinárna klinika Ružomberok

To najlepšie pre vašich miláčikov

Veterinárna klinika v Ružomberku je zameraná na ošetrenie psov, mačiek a iných drobných spoločenských zvierat. Príjemný kolektív, nadštandardné služby, moderné vybavenie, to všetko  nájdete na jednom mieste.

Okrem veterinárnych služieb ponúkame aj strihanie psov a disponujeme malou predajňou kde nájdete všetko pre vášho miláčika. Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

kontaktujte nás

Veterinárna klinika – zvieratám rozumieme a ich zdravie je našou prioritou

Naša veterinárna klinika v Ružomberku sa sústreďuje na odbornú zdravotnú starostlivosť o psov, mačky a rôzne drobné spoločenské zvieratá. Vyšetrenia realizujeme v príjemnom a čistom prostredí, ktoré je pravidelne dezinfikované. Veterinárna klinika je vybavená prvotriednym materiálovým a prístrojovým zariadením, ktoré prispieva k profesionálnej diagnostike a šetrnému i minimálne bolestivému vyšetreniu. Vykonávame preventívne prehliadky (zakladáme si na pravidelnom sledovaní zdravotného stavu), očkovania a ostatné odborné veterinárne vyšetrenia s cieľom zaistiť prvotriednu zdravotnú starostlivosť našim zvieracím pacientom.

Veterinárna klinika s tímom profesionálov

Naša veterinárna klinika urobí všetko pre to, aby boli zvieratá spokojné a zdravé. Odhalíme príčinu toho, prečo im nechutí jesť, majú boľavú labku, správajú sa neobvykle, mrzuto alebo majú iné ťažkosti, s ktorými si neviete poradiť. Každý náš veterinár je skúsený odborník. Spoločne vytvárajú úžasný pracovný tím a pristupujú k práci s dôrazom na profesionalitu, zodpovednosť a humánnosť. Rozumejú zvieratám a starostlivosti o nich. Vždy sa usilujú, aby bol zvierací člen vašej rodiny čo najrýchlejšie v čo najlepšej kondícii. Okrem ošetrenia a nastavenia liečby sa naša veterinárna klinika sústreďuje aj na odborné konzultácie a poradenstvo týkajúce sa zdravia a starostlivosti o zvieratá.

Na našu veterinárnu kliniku sa môžete stopercentne spoľahnúť

Sami máme doma niekoľko zvieracích miláčikov, a teda dobre rozumieme aj pocitom majiteľov, ktorých neraz trápia obavy. Rovnako ako oni, aj my si želáme skoré uzdravenie našich pacientov. A preto robíme všetko, čo je v našich silách. U nás nájdete na jednom mieste veterinárnu kliniku (aj pohotovosť – mimo ordinačných hodín platená, až po telefonickom dohovore), strihanie psov aj malú predajňu, v ktorej si zakúpite všetko potrebné pre vášho psa či mačku (výživné krmivá, výživové doplnky, chovateľské potreby a pod.). Radi vám pomôžeme pri výbere s ohľadom na druh, veľkosť, vek a ostatné individuálne charakteristiky zvieraťa.

Môžete sa spoľahnúť, že naša veterinárna klinika v Ružomberku sa dobre postará aj o vášho domáceho miláčika. Svoju prácu totiž milujeme a vykonávame s láskou. Zdravie zvieraťa je našou prioritou.

Náš tím

Profesionálny a príjemný kolektív sa vždy s láskou postará o vášho miláčika


MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

veterinárny lekár

MVDr. Miriam Žiaranová

MVDr. Miriam Žiaranová

Veterinárny lekár

MVDr. Anna Šidová, PhD.

MVDr. Anna Šidová, PhD.

Veterinárny lekár

Erika Rišková

Erika Rišková

Kozmetické služby

MVDr. Martina Honcová

MVDr. Martina Honcová

Veterinárny lekár

MVDr. Anežka Žitniaková

MVDr. Anežka Žitniaková

Vetrinárny lekár