O nás – veterinárna klinika Ružomberok

Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

Veterinárna klinika Ružomberok Ambulancia 1
Veterinárna klinika Ružomberok Ambulancia 2
Veterinárna klinika Ružomberok recepcia

Veterinárna klinika Ružomberok

To najlepšie pre vašich miláčikov

Veterinárna klinika v Ružomberku je zameraná na ošetrenie psov, mačiek a iných drobných spoločenských zvierat. Príjemný kolektív, nadštandardné služby, moderné vybavenie, to všetko  nájdete na jednom mieste.

Okrem veterinárnych služieb ponúkame aj strihanie psov a disponujeme malou predajňou kde nájdete všetko pre vášho miláčika. Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

kontaktujte nás

Veterinárna klinika – zvieratám rozumieme a ich zdravie je našou prioritou

Naša veterinárna klinika v Ružomberku sa sústreďuje na odbornú zdravotnú starostlivosť o psov, mačky a rôzne drobné spoločenské zvieratá. Vyšetrenia realizujeme v príjemnom a čistom prostredí, ktoré je pravidelne dezinfikované. Veterinárna klinika je vybavená prvotriednym materiálovým a prístrojovým zariadením, ktoré prispieva k profesionálnej diagnostike a šetrnému i minimálne bolestivému vyšetreniu. Vykonávame preventívne prehliadky (zakladáme si na pravidelnom sledovaní zdravotného stavu), očkovania a ostatné odborné veterinárne vyšetrenia s cieľom zaistiť prvotriednu zdravotnú starostlivosť našim zvieracím pacientom.

Veterinárna klinika s tímom profesionálov

Naša veterinárna klinika urobí všetko pre to, aby boli zvieratá spokojné a zdravé. Odhalíme príčinu toho, prečo im nechutí jesť, majú boľavú labku, správajú sa neobvykle, mrzuto alebo majú iné ťažkosti, s ktorými si neviete poradiť. Každý náš veterinár je skúsený odborník. Spoločne vytvárajú úžasný pracovný tím a pristupujú k práci s dôrazom na profesionalitu, zodpovednosť a humánnosť. Rozumejú zvieratám a starostlivosti o nich. Vždy sa usilujú, aby bol zvierací člen vašej rodiny čo najrýchlejšie v čo najlepšej kondícii. Okrem ošetrenia a nastavenia liečby sa naša veterinárna klinika sústreďuje aj na odborné konzultácie a poradenstvo týkajúce sa zdravia a starostlivosti o zvieratá.

Na našu veterinárnu kliniku sa môžete stopercentne spoľahnúť

Sami máme doma niekoľko zvieracích miláčikov, a teda dobre rozumieme aj pocitom majiteľov, ktorých neraz trápia obavy. Rovnako ako oni, aj my si želáme skoré uzdravenie našich pacientov. A preto robíme všetko, čo je v našich silách. U nás nájdete na jednom mieste veterinárnu kliniku (aj pohotovosť – mimo ordinačných hodín platená, až po telefonickom dohovore), strihanie psov aj malú predajňu, v ktorej si zakúpite všetko potrebné pre vášho psa či mačku (výživné krmivá, výživové doplnky, chovateľské potreby a pod.). Radi vám pomôžeme pri výbere s ohľadom na druh, veľkosť, vek a ostatné individuálne charakteristiky zvieraťa.

Môžete sa spoľahnúť, že naša veterinárna klinika v Ružomberku sa dobre postará aj o vášho domáceho miláčika. Svoju prácu totiž milujeme a vykonávame s láskou. Zdravie zvieraťa je našou prioritou.

Náš tím

Profesionálny a príjemný kolektív sa vždy s láskou postará o vášho miláčika


MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sa špecializuje hlavne na chirurgiu mäkkých tkanív (brušná chirurgia) a riešenie urgentných stavov počas pohotovosti. Je milovníčkou mačiek, doma má 3, Šejka, Jerryho a Muňa, rotvajlerku Taru a malú fenku Tinku, ktorá ju často sprevádza v práci.

MVDr. Anna Čuvalová, PhD.

MVDr. Anna Čuvalová, PhD.

Veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach s doktorátom vo výskume v oblasti mikrobiológie je našou najnovšou posilou a zameriava sa hlavne na internú medicínu a ochorenia plazov. Doma jej robí spoločnosť fenka Leja, suchozemská korytnačka Michelangelo a africký slimák Helikon.

MVDr. Martina Honcová

MVDr. Martina Honcová

Veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, pôvodom z Liptovského Mikuláša sa zameriava hlavne na internú medicínu, zobrazovaciu techniku (RTG) a ultrasonografické vyšetrenie. Okrem iného sa venuje aj chorobám hlodavcov nakoľko jej robia doma spoločnosť s mini fenkou Lujzou.

Erika Rišková

Erika Rišková

kozmetické služby

Absolventka strihacieho kurzu v praktickej a teoretickej forme v Martine, veterinárneho seminára na úpravu psov tiež v Martine sa stará o úpravu zovňajšku vašich psíkov a mačiek.Miluje všetky zvieratká a radosť jej doma robia 3 chlpáči, yorkshire Ajko a dve fenky z útulku Kejsy a Chanell.