O nás

Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

 

Veterinárna klinika Ružomberok

To najlepšie pre vašich miláčikov

Veterinárna klinika v Ružomberku je zameraná na ošetrenie psov, mačiek a iných drobných spoločenských zvierat. Príjemný kolektív, nadštandardné služby, moderné vybavenie, to všetko  nájdete na jednom mieste.

 

Okrem veterinárnych služieb ponúkame aj strihanie psov a disponujeme malou predajňou kde nájdete všetko pre vášho miláčika. Zdravie zvieraťa je našou prioritou a svoju prácu vykonávame s láskou.

Náš tím

Profesionálny a príjemný kolektív sa vždy s láskou postará o vášho miláčika


MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

MVDr. Katarína Baláž Bačkorová

veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sa špecializuje hlavne na chirurgiu mäkkých tkanív (brušná chirurgia) a riešenie urgentných stavov počas pohotovosti. Je milovníčkou mačiek, doma má 3, Šejka, Jerryho a Muňa, rotvajlerku Taru a malú fenku Tinku, ktorá ju často sprevádza v práci.

MVDr. Barbora Pagáčová

MVDr. Barbora Pagáčová

veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach je hlavný lekár počas ordinačných hodín a zameriava sa na internú medicínu. Doma jej spoločnosť robia tri mačky, Íša, Aira, Gerda, bradáčka Viki a ČS vlčiak Ragnar.

Ing. Katarína Kováčová

Ing. Katarína Kováčová

úradný veterinárny asistent

Absolventka kynológie na UVLF v Košiciach a taktiež špeciálneho chovateľstva na SPU v Nitre nám pomáha s administratívnou činnosťou, zakladá karty pacientom, objednáva ich, pripravuje pacientov na operácie a je našou pravou rukou vo všetkom.Doma ju čaká bernský salašnícky pes Hugo.

MVDr. Anna Čuvalová, PhD.

MVDr. Anna Čuvalová, PhD.

Veterinárny lekár

Absolventka Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach s doktorátom vo výskume v oblasti mikrobiológie je našou najnovšou posilou a zameriava sa hlavne na internú medicínu a ochorenia plazov. Doma jej robí spoločnosť fenka Leja, suchozemská korytnačka Michelangelo a africký slimák Helikon.

Erika Rišková

Erika Rišková

kozmetické služby

Absolventka strihacieho kurzu v praktickej a teoretickej forme v Martine, veterinárneho seminára na úpravu psov tiež v Martine sa stará o úpravu zovňajšku vašich psíkov a mačiek.Miluje všetky zvieratká a radosť jej doma robia 3 chlpáči, yorkshire Ajko a dve fenky z útulku Kejsy a Chanell.